Projekt

Czech Open & Spirit of Budo

GENERÁLNÍ PARTNER: Wolfandeer

KREATIVNÍ PRODUCENT: Daniel Křižka

POŘADATEL: Asia Gym Sport

Souhrn:

Jak jistě někteří z vás vědí, čas od času se věnujeme sportu. Tentokrát jsme se měli možnost podílet na mezinárodním turnaji bojových sportů CZECH OPEN a slavnostním galavečeru SPIRIT OF BUDO nejen jako produkce, ale také jako generální partner akce a součást programu jako sportovci i umělci.

Wolfandeer pro tuto událost vytvořil kompletní marketing, plakáty, vstupenky, bannery, video projekce a animace, také ročenku, ve které jsme za posledních 25 let shrnuli všechny úspěchy klubu Asia Gym Sport.

CZECH OPEN

Náš partnerský sportovní klub Asia Gym Sport z Rožnova pod Radhoštěm uspořádal v Zubří mezinárodní turnaj CZECH OPEN v Kickboxingu, K1 a v dnešní době velmi populárnímu sportu MMA. Akce začala již od rána a celý den měli návštěvníci možnost sledovat zápasy v různých věkových i váhových kategoriích.

Odkaz na reportáž zde: http://bit.ly/2Be27ff

SPIRIT OF BUDO

Večer proběhlo zahájení slavnostního galavečera k 25. výročí založení klubu Asia Gym Sport. Diváci se mohli těšit na finálové zápasy, které doprovázely sportovní, hudební a taneční vystoupení.

Snímek+obrazovky+2017-05-02+v 18.54.00.png
1508234095302.png

Vystoupení zpěváka Daniela Křižky, který zde představil svůj nový singl s názvem"Vlčí Stezkou" u diváků sklidil velký úspěch. V průběhu večera pak vystoupil se svou cover verzí skladby "It's my life" od Bon Joviho.

Účastníci našeho pražškého sportovního klubu v čele s trenérem Danielem Křížkou (držitel černého pásu II. TOAN / DAN DJU-SU) vystoupili s krátkou demonstrací likvidačních sebeobranných technik.

UDÁLOST | 1. DUBNA 2017