Projekt

XFN: Petr Ondruš vs Karlos Vémola

POŘADATEL: XFN

Souhrn:

S naším partnerským sportovním klubem Asia Gym Sport a projektem LFL jsme se podíleli na této unikátní a velmi očekávané sportovní události jako partneři a sponzor v rohu Petra "Píno" Ondruše, o jehož mentální přípravu se staral mentální kouč a hudebník Daniel Landa. V rohu Ondruše ho podpořil také Ing. Zdeněk Tobola - zakladatel klubu Asia-Gym-Sport v Rožnově pod Radhoštěm a trenér státní reprezentace pro Sandu, Kickboxing a K1. 

Petr "Píno" Ondruš má za sebou nespočet sportovních úspěchů v Kickboxingu, K1 a čínském Kickboxingu - Sanda. V tomto zápase tedy bylo jasné, že se bude snažit zůstat na nohou a Karlose "rozsekat" zkušenostmi ve stand-upu.

Petr měl bohužel obrovskou smůlu a nepodařilo se mu dostat do druhého kola, i když ho od něj dělilo pouze pár vteřin. Svou tréninkovou přípravu absolvoval v mece Thai Boxu - v Thajsku. Vémolova nejsilnější stránka je wrestling, a tak se mu po pár úderových výměnách podařilo "Pína" přilepit k zemi, ze které se mu pod nátlakem Vémoly dostávalo velmi těžce. Párkrát se mu podařilo zvednout, ale bohužel si nedokázal "Terminátora" dostat od těla, a tak to nakonec skončilo uškrcením "Pína" na zemi.

Tento zápas byl marketingovou senzací a pro fanoušky MMA dosud nejzajímavější událostí na České scéně smíšených bojových umění.

XFN 6 | 7. PROSINCE 2017

navrat-sampiona-pino-na-titanech_6257_h.jpg

Petr "Píno" Ondruš

4x Mistr světa - WPKA, IAKSA - Kickboxing, Thaiboxing

2x Mistr Evropy - ISKA - Kickboxing

2x Vítěz PROFI GALA ONLY ONE - Sanda

Vicemistr Evropy - EWUF Sanda

Bronzová medaile z ME - EWUF Sanda

7P2A6430.jpg

Karlos "Terminátor" Vémola

První čech u UFC

Titul CFC Championship

Titul UCMMA Championship

Titul GCF Championship

Titul Czech MMA Association

6x Mistr České republiky v zápase


Naši partneři eventu

borh.png

Asia-Gym-Sport

Sportovní klub

LFL

Mezinárodní sportovní ogranizace