Projekt

banner_web.png

Nyní spolupracujeme s nově vznikající hudební agenturou Music Service s.r.o., která je unikátní především transparentností a otevřeným přístupem ke svým klientům. Cílem je vytvořit čistý a spravedlivý zbůsob spolupráce mezi agenturou a interpretem, což se v současné době mnohdy neděje.

Music service - hudební agentura 

Jsme po dlouhých zkušenostech jedinců, léta pohybujících se v oblasti kultury, nyní sjednocených za účelem změny v oblasti showbyznysu, mladé vydavatelství, koncertní a agentážní agentura. Našim cílem je převrat poměrů české hudební scény a spokojenost našich partnerů na všech stranách.

Uvědomujeme si, že existuje spousta nedoceněných interpretů s velikým potenciálem. Spousta interpretů kteří se poslouchají lépe než setlist populárních rádií. My jsme cesta jak podobné interprety posadit na stávající trh a nové férové hudební základny.

Pohybujeme se v prostředí kulturního dění

Rádi se postaráme o hudební díla všeho žánru, bezproblémový chod kapel, natočení nahrávek, její postprodukci, vystoupení, odvoz a na druhé straně to vše nabídneme dál pořadatelům se zárukou kvality a spolehlivosti. Jsme si vědomi obtížnosti prorazit do „velkého světa“ a téměř vždy víme, co stojí za tím, že to nejde...jednání s pořadateli, vést jednání o technickém

Pomůžeme i vám!

“podobné interprety posadit na stávající trh a nové férové hudební základny”