att.png

V rámci naší spolupráce s ATT Investments nabízíme finanční poradenství a konzultace ZDARMA!

Jsme profesionálové s více než desetiletými zkušenostmi na finančně komoditních trzích. Zajišťujeme pro Vás služby, které chrání Vaše peníze před rostoucí inflací.

Snímek obrazovky 2018-11-03 v 6.40.58.png

Prodej kovů a kamenů

Věděli jste, že peníze lze před inflací ochránit? Investice do drahých kovů a kamenů to dokáže. S námi navíc získáte garanci zpětného odkupu a nárok na řadu benefitů.

Snímek obrazovky 2018-11-03 v 6.41.22.png

Výkup kovů a kamenů

Vykupujeme zlato, stříbro a platinu v jakémkoli stavu. Jsme registrováni u Puncovního úřadu. Pro naše klienty zajišťujeme analýzu ryzosti vykupovaných drahých kovů.

Servis pro klienta

Pro své klienty zajišťujeme stálý servis a péči. Od prvotního kontaktu až po předání zboží se o každého klienta stará konkrétní obchodník. Ale ani potom naše služby nekončí, ve stálém provozu je pro Vás infolinka či e-mailové spojení, na kterém rádi zodpovíme Vaše dotazy, poradíme, či jinak pomůžeme. Současně jsme pro Vás v našich showroomech. Klient je u nás vždy na prvním místě. To je základní prvek společnosti.

Školení a semináře

Společnost ATT INVESTMENTS pořádá pro své klienty nejrůznější typy školení a odborných seminářů. Nabízíme nejen základní témata jako finanční gramotnost nebo trénink obchodních dovedností, ale také specializovaná školení zaměřená například na znalost produktů. Staňte se členem našeho týmu a kromě přístupu k aktuálním informacím z trhu komodit Vám také nabídneme přístup k sofistikovanému vzdělávacímu systému. 

Snímek obrazovky 2018-11-03 v 6.42.42.png

Pojďme se setkat

Napište nám krátkou zprávu a my se Vám ozveme zpět. Domluvíme se společně na osobním setkání.