AFTERWORLD JE VENKU!

Po čtyřech letech tvrdé dřiny jsme se všichni dočkali. Z brusu nové album Afterworld od symfoniků Wismasters je venku a musíme vám prozradit - je to velká BOMBA! Ukázky všech skladeb si můžete poslechnout ZDE na oficiálních stránkách kapely, kde se v kategorii SHOP dá online zakoupit. Součástí obalu je krom kvalitně zpracovaného bookletu i unikátní příběh a každá píseň se váže k jedné kapitole. Pronikněte do postapokalyptického světa plného tajemství!

disign_story.png

Nyní nás čeká videoklip ke stejnojmenné písni, na který se můžete těšit koncem února.

FINANCE, INVESTICE A KOMODITY!

V rámci naší profesní spolupráce na marketingové kampani pro ATT INVESTMENTS CZ SE jsme dostali unikátní možnost stát se také obchodními partnery této Topové společnosti. Po absolvování několika školení a prvního ročníku interní manažerské školy jsme se zařadili mezi profesionály na finančně komoditních trzích s akreditovaným školením od MŠMT. Hlavním cílem je plošně zlepšit finanční gramotnost v ČR a na Slovensku, tím také chránit hodnotu peněz našich klientů.

Nyní nabízíme první konzultaci a poradenství ZDARMA!

Stačí nás kontaktovat skrze mail@wolfandeer.com, nebo přímo na daniel.krizka@att-investments.eu

Více informací naleznete ZDE

DRUHÝ ROČNÍK ŠKOLY BOJOVÝCH UMĚNÍ ZAČÍNÁ!

Spotru zdar!

Nábor nových členů je úspěšně za námi a jak stálí, tak i noví studenti již nyní pilně makají na tom, aby byli v závěru školního roku opět lepší a úspěšně absolvovali zkoušky na další technické stupně. Čeká nás ještě spousta práce, ale když nás to baví, není co řešit! :)

2018-19.jpg

PRVNÍ VYHLÁŠENÍ PROJEKTU #SMEČKA2018!

IMG_9090.JPG

Nedávno jsme vyhlásili nejaktivnější účastnici našeho motivačního projektu #smečka2018, kterou se stala Michaela Soukeníková, mladá a neuvěřitelně talentovaná umělkyně. Předání ceny proběhlo v rámci její výstavy s názvem "Moje prvotiny"

První aktivní půlrok je tím pádem za námi, s více než 200 příspěvky od všech zůčastněných. Nyní uvidíme, zda se někdo odhodlá zvednout laťku a Míšu do konce roku "překonat":)

Více o projektu si můžete přečíst zde.


Krátce o Michaele Soukeníkové (18):

Kreslení a malování mi přináší klid, možnost vypnout a soustředit se na jednu aktivitu. Kreslit jsem začala už od dětství. Kreslila jsem věci, co jsem pozorovala kolem sebe. V první třídě jsem začala chodit do kroužku malování, později přešla do ZUŠ.

35415556_1751630288266813_965524453620449280_n.jpg

Motivuje mě, když si to své malování a kreslení natáčím, poté zpětně hodnotím, co bych měla zlepšit. Realismu se věnuji zřejmě proto, že už od malička kreslím věci, které vídám kolem sebe - nejčastěji jsou to zvířata. Tyto prvotiny jste ostatně měli možnost vidět jak na mé první výstavě 30. června v Dražkově u Sedlčan, tak i výběr na Instagramu #smečka2018.

Portréty a oči jsem začala kreslit a malovat asi před třemi lety. Nejvíce mě na tom baví to, že i sebemenší odlišnost dokáže vytvořit zcela jiný dojem, výraz, nebo unikátní emoci. Také mě velmi baví pozorovat odlišnosti v obličeji, které jsou často v detailech.

  Mezi nejčastější techniky, které používám patří akryl, tužka, nebo pastel. Někdy experimentuji také například s kávou. Co se mých uměleckých vzorů týče, nemám nikoho konkrétního, nicméně se dost přiučím od lidí, kteří své práce nahrávají na Youtube, podobně jako to dělám já.