Projekt

Asia Gym Sport

Sportovní klub - Praha

Souhrn:

Daniel Křižka, zakladatel Wolfandeeru a kreativní producent se díky svému otci (Bronzový medailista z MS ve full-contact Kickboxingu) věnuje bojovým uměním, která si zamiloval natolik, že se po dosažení mistrovského stupně  I. TOAN/DAN  DJU-SU - černého pásu a ukončení studia u ČSFu, kde získal licenci trenéra III. třídy pro sportovní Kickboxing, rozhodl otevřít sportovní pobočku klubu Asia Gym Sport v Praze.

Jsme součástí úspěšného projektu "Sportem proti drogám a dětské kriminalitě" a snažíme se tak členy oddílu vézt k nejen ke slušnému chování, ale také k rozvíjení smyslu pro fair-play, univerzálnímu sportovnímu výcviku, přípravě pro krizové situace na ulici, aj...

ASIA – vyjadřuje v názvu vztah nejen k bojovým sportům, ale i k Asii jako kontinentu, její kultuře a chápání základních životních principů.

GYM – znamená, že důležitou součástí výcviku je nejen všeobecná pohybová a gymnastická průprava včetně speciální akrobacie, ale i posilovací fitness tréninky.

SPORT – vyjadřuje vztah ke sportu obecně a v praxi znamená, že zaměření a výcvik členů oddílu není jednostranný, ale naopak univerzální.

Více informací na webu: asiags.com

DSC_8648upr kopie.jpg

Daniel Křižka

COACH - INSTRUCTOR

II. TOAN/DAN - ČERNÝ PÁS

SEBEOBRANA DJU-SU & KICKBOXING

TRENÉR III. TŘÍDY PRO KICKBOXING - WAKO, ČSFu

OTEVŘENÍ | 7. LISTOPADU 2017